Opłata pakietu

Opublikowano: czwartek, 06, April 2017

Nr konta, na które należy wpłacać pieniądze:

Komitet Rodzicielski Szkoły Podstawowej w Chylicach
Bank Pekao SA

43 1240 6351 1111 0010 4421 8918

W opisie wpłaty prosimy umieścić imię, nazwisko i rok ukończenia szkoły lub zapis: sympatyk. W przypadku trudności z dokonaniem przelewu opłaty za uczestnictwo w uroczystościach można dokonać w sekretariacie szkoły. Organizatorzy biegu nie wystawiają faktur VAT.

Wybór pakietu:

• Udział w obchodach  - apel i spotkanie w szkole  (pakiet jubileuszowy  i  poczęstunek) – absolwent  25 zł
  • Udział w obchodach  - apel i spotkanie w szkole  (pakiet jubileuszowy  i  poczęstunek) – sympatyk  35 zł

Zgłoszenie będzie przyjęte po uiszczeniu opłat. Jeśli jest to możliwe, to prosimy o wysłanie potwierdzenia wpłaty (skan, zdjęcie, ...)  na adres: stulecie(małpa)szkolachylice.pl umieszczając w temacie imię, nazwisko i "opłata za pakiet".

Przyspieszy to weryfikację zgłoszeń na uroczystości.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń – 16 maja 2017 r.