Stulecie szkoły - komunikat 2

Opublikowano: niedziela, 09, April 2017

Właśnie ruszyły zapisy na spotkanie absolwentów szkoły w Chylicach oraz na bieg honorowy organizowane z okazji stulecia szkoły w Chylicach. Wszystkich absolwentów oraz sympatyków szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w tym jubileuszu!

Aby potwierdzić chęć uczestnictwa w spotkaniu absolwentów szkoły, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie lub w sekretariacie szkoły. Po jego wypełnieniu prosimy o wysłanie potwierdzenia opłaty na adres mailowy: stulecie(małpa)szkolachylice.pl lub dostarczenie do sekretariatu szkoły.
Wszystkie zgłoszone osoby otrzymają zestawy pamiątkowe i poczęstunek.

Termin składania formularza zgłoszeniowego upływa 16.05.2017 roku.

W zgłoszeniach do biegu honorowego liczba miejsc jest ograniczona! Aby potwierdzić uczestnictwo w biegu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na tej stronie lub w sekretariacie szkoły. Po jego wypełnieniu prosimy o wysłanie potwierdzenia opłaty na adres mailowy: stulecie(małpa)szkolachylice.pl lub dostarczenie do sekretariatu szkoły.
Wszystkie zgłoszone osoby otrzymają pakiet startowy, pamiątkowe medale i wezmą udział w losowaniu cennych nagród.

Termin składania formularza zgłoszeniowego upływa 16.05.2017 roku.

Zapraszamy również wszystkich sympatyków naszej szkoły (bez konieczności rejestracji) do kibicowania i udziału w wydarzeniach i atrakcjach jubileuszowych 20 maja 2017 roku!

Bardziej szczegółowe informacje w innych artykułach. Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek pytania, prosimy o kierowanie ich na maila stulecie(małpa)szkolachylice.pl.

Prosimy o wyrozumiałość w zapisie adresu mailowego - chcemy ograniczyć liczbę spamu. Adres wpisywany wprost jest łakomym kąskiem dla wszelkich robotów internetowych, które takich zapisów szukają i wykorzystują w inny sposób niż chcielibyśmy. Zamiast znaku: @ użyliśmy zapisu: (małpa).